Новая страница

hidden link to launch fancybox
С Новым Годом!

 

Величезний вибір спецтехніки для різних видів робіт! 
 
Техніка для вирішення ВЕЛИКИХ і маленьких проблем
Великий вибір. 
Подача на об'єкт - безкоштовно! 
Ми постійно розширюємо лінійку моделей, намагаючись надати всю можливу техніку застосовувану на будмайданчиках. 
Ми підбираємо для роботи лише висококваліфікованих водіїв-операторів.
Ми гарантуємо виконання завдань практично будь-якої складності з ювелірною точністю. 
Ми цінуємо Ваш час і гроші - працюємо без "перекурів". 
Завжди лояльний підхід до формування ціни. 
Ми вважаємо будь-якого клієнта важливим і створюємо зручну форму співпраці як з великими фірмами, так і з приватними особами. 

 

Послуги спецтехніки 

Не можна не відзначити той факт, що за рівнем затребуваності на таку агрегатуру як спецтехніка Україна в останні роки зробила стрімкий ривок. Особливо активно це спостерігається у столиці нашої країни, де постійно зводиться велика кількість нових будівель, реставруються старі і розвивається будівельний ринок в цілому. Це нормально що, будь-який будівельний об'єкт, будь то локальна споруда, багатоповерхове житлове будинок або сучасний бізнес-центр, на етапах будівництва та ремонту потребує використання різних видів будівельної техніки. У більшості випадків, її не купують, а беруть на прокат, тим самим заощаджуючи значну частину своїх фінансових затрат. 


Оренда спецтехніки Київ - набагато більш вигідне рішення для всіх, будь це фірма чи приватна особа, яка займається будівництвом у столиці та області. З даною послугою можна в рази підвищити продуктивність на об'єктах дорожніх та земляних робіт, а також, в першу чергу, на об'єктах будівництва. 


У нашій компанії є вигідні пропозиції, а саме комплексні професійні послуги спецтехніки Київ для виконання будівельних, монтажних і вантажно-розвантажувальних робіт будь-якої складності і в будь-яких обсягах. Ми обов'язково консультуємо своїх замовників, ретельно розглядаємо запропоновані варіанти і допомагаємо зробити правильний вибір, обговорюємо питання з доставкою і пропонуємо послуги водія і вирішуємо питання з оформленням необхідної документації. У такій галузі як оренда будівельної спецтехніки та професійного обладнання, ми є найбільшими орендодавцями столиці. 


За станом техніки, а також за працездатністю кожного з автомобілів уважно стежить і обслуговує наша технічна служба. У разі поломки, наші фахівці швидко прибудуть на потрібний об'єкт і зроблять якісний ремонт за короткий термін. 


Автопарк 

Наш автопарк величезний і в ньому вже є сучасне імпортне устаткування і потужна спецтехніка Київ розширенню і розвитку будь-який замовник зможе знайти оптимальний варіант як для дрібних робіт, так і для глобального будівництва. 

Все обладнання завжди знаходиться в чудовому стані і його можна взяти на прокат в будь-який момент. Наша будівельна спецтехніка в Києві готова до роботи в будь-який час доби, включаючи свята і вихідні. За нічну експлуатацію ми не беремо ніяких додаткових відсотків або комісії. Замовляючи прокат спецтехніки у нас, ви можете бути впевнені у високій якості, оперативності та безпеки виконання нами робіт. Тут вас завжди вислухають і допоможуть прийняти правильне рішення. На нашому боці величезний досвід роботи, ретельно відібраний персонал та вигідні пропозиції для співпраці. 

Типи і види наданого обладнання: 

  • Крани-маніпулятори; 
  • Автогідропідйомники: моделі з підйомною висотою до 18 м, 22 м і 28 м; 
  • Вантажні машини; 
  • Довжиноміри; 
  • Екскаватори, колісні навантажувачі: «Борекс», «JCB JS145W», «JCB 4CX», «JCB 3CX»; 
  • Автомобільні крани: «Машека», «Івановець», «XCMG QY25K5», «Силач» КТА-25, «Галичанин», «Броварчанец». 
  • Міні спецтехніка техніка для виконання робіт в умовах дефіциту вільного простору. 

Спектр виконуваних нами робіт досить широкий. Це роботи на дорозі, з грунтом, знесення будівель, перевезення великогабаритних і важких вантажів, вивіз сміття з будівельних об'єктів і багато іншого. Нашими клієнтами є найбільші будівельні фірми в Києві, ми постійно обслуговуємо безліч підприємств і приватних осіб. 

Ми постійно розширюємо географічні рамки своєї діяльності і зовсім скоро нашим клієнтам буде доступна нова послуга - оренда спецтехніки Україна. З її допомогою кожен житель інших регіонів країни, який вирішив для себе "візьму в оренду спецтехніку", зможе зробити це з нашою допомогою. 

Хочемо звернути вашу увагу, що терміни прокату визначаються кількістю годин: на 8 годин, що є повною зміною, на 4 години - це половина зміни, а також можна орендувати техніку до 4 годин і на довгостроковій основі на вигідних умовах. 

Ми чекаємо Вас!

 Назад >>>

 Аренда спецтехники Киев